Sinu ostukorvis on 0 toodet
Ettevõttest
Soovi Pood OÜ põhitegevusalaks on jaemüük. Ettevõte on eri vormides tegev olnud aastast 1990. Soovipood.ee on Soovi Pood OÜ esindusleht internetis.

Põhiline tegevusvaldkond on metsa- ja aiatehnika. Selle valdkonna müügipoolel on esindatud sellised tuntud brändid nagu Husqvarna, Jonsered, Gardena, Kärcher, Briggs&Stratton, Oregon jt. Lisaks müügile teostame ka remonti ja hooldust. Metsa- ja aiatehnika remonditeenuste kohta saab lisainfot remondi- ja hooldusteenuste hinnakirjast. Remonti saab tuua kõiki marke, sh. Husqvarna, Jonsered, McCulloch, Partner, Stihl, Stiga, Oleo-Mac, Dolmar, Echo, Shindaiwa, Honda, Murray, Gastelgarden jpt. Garantiiremonti teostame Husqvarna, Jonsered, McCulloch, Gardena ja Briggs&Stratton toodetele.

Lisaks metsa- ja aiatehnikale on meil veel elektritööriistad, käsitööriistad, jalgrattad, kalastustarbed, akud, õlid ja valikuliselt ka muud asjad.

Motokaubast on pakkuda varuosi rolleritele ja atv-dele. Jalgratastest on esindatud Fuij, Drag, Merida ja Adriatica brändid. Lisavarustust ja varuosi on saada kõikidele jalgratta brändidele. Jalgrataste ja rollerite remondi- ja hooldusteenuste kohta saab lisainfot remondi-ja hooldusteenuste hinnakirjast. Analoogselt metsa- ja aiatehnikale saab remonti tuua kõiki marke jalgrattaid ja rollereid. Kõik, mis toodud, saab korda ka.

Kalastustarvetest on Salmo kaup kõige kaalukamalt esindatud, aga lisaks veel palju muud, näiteks Kuusamo, Estlant, Aapua, Shimano jt

Muu kauba alla on koondatud tooted või toodete grupid, mis eelpool nimetatud kategooriatesse ei liigitu.
Soovi Pood OÜ    Reg nr. 11248921    Põhitegevusala: jaekaubandus
Asukoht: Kuivastu mnt 41, Orissaare alevik 94601, Saaremaa vald, Saaremaa, Eesti Vabariik
Mob: +37255533510 Tel: +3724545677
Viimati uuendatud 29.09.2021
Developed by Soovi Pood OÜ