Sinu ostukorvis on 0 toodet
Ettevõttest
Soovi Pood OÜ põhitegevusalaks on jaemüük. Ettevõte on eri vormides tegev olnud aastast 1990. Soovipood.ee on Soovi Pood OÜ esindusleht internetis.

Soovipood.ee funktsiooniks on Soovi Poes müügis olevate toodete tutvustamine. Soovipood.ee lehel on laos olevatele toodetele lisaks välja toodud ka mõningad tellimisel olevad tooted, mida meil põhivalikus sees ei pruugi olla, kuid mille tellimine ei võta kaua.

Põhiline tegevusvaldkond tänapäeval on meil metsa- ja aiatehnika. Selle valdkonna müügipoolel on esindatud sellised tuntud brändid nagu Husqvarna, Jonsered, McCulloch, Klippo, Gardena, Kärcher, Briggs&Stratton, Texas, Oregon jt. Lisaks müügile teostame ka remonti ja hooldust. See on meil ühtlasi ka üks paremini juurdunud tegevusalasid. Metsa- ja aiatehnika remonditeenuste kohta saab lisainfot remondi- ja hooldusteenuste hinnakirjast. Remonti saab tuua kõiki marke, sh. Husqvarna, Jonsered, McCulloch, Partner, Stihl, Stiga, Oleo-Mac, Dolmar, Echo, Shindaiwa, Honda, Murray, Gastelgarden jpt. Kõik vajalikud originaal spetsiaaltööriistad on meil olemas. Garantiiremonti teostame eeskätt Husqvarna, Jonsered, McCulloch, Gardena ja Briggs&Stratton toodetele. Igasugu hiina päritolu käest-kätte või massmarketi kaudu müüdud trimmereid ja saage ei remondi üldse või siis ainult erandkorras konkreetseid pisivigu.

Lisaks metsa- ja aiatehnikale tegeleme veel selliste valdkondadega nagu elektritööriistad, käsitööriistad, jalgrattad, kalastustarbed, akud, õlid ja valikuliselt ka muud asjad.

Elektritööriistade all domineerivad sellised tuntud brändid nagu Metabo, Woodster, Scheppach ja Telwin. Käsitööriistadest pakume poes hetkel eeskätt Fiskarsi tooteid, kuid püüame aina enam tutvustada ka Gardena suurepärast toodete valikut.

Motokaubast on meil pakkuda eeskätt varuosi hiina rolleritele, atv-dele ja vene mopeedidele. Jalgratastest on esindatud Merida, Panther, Minerva ja Adriatica brändid. Lisavarustust ja varuosi pakume pea kõikidele jalgratta brändidele. Jalgrataste ja rollerite remondi- ja hooldusteenuste kohta saab lisainfot jällegi remondi-ja hooldusteenuste hinnakirjast. Analoogselt metsa- ja aiatehnikale saab remonti tuua pea kõiki marke jalgrattaid ja rollereid.

Kalastustarvete all on Salmo kaup kõige kaalukamalt esindatud, sh kuulsad SALMO SLIDER landid. Valikuliselt toome esile ka muid tooteid. Näiteks on meil valikus ka populaarsemad Kuusamo landid.

Muu kauba alla on koondatud tooted, mis eelpool nimetatud kategooriatesse ei sobitu. Siit võib leida igasugu asju.

Varem võis siit lehelt leida eeskätt kõiksugu NSVL aegseid masinaid. Nendega me otseselt enam ei tegele. Kui midagi väga huvitavat selles osas müügile tuleb, siis leiab selle eeskätt muu kauba või motokauba rubriigist. Aga tasub teada, et järgi on veel omajagu vene päritolu autode ja mootorrataste varuosi, mida kõike ei jõua üle pildistada. Neid on lihtsam oma silmaga laos uurida. Nii mõnelgi huvilisel on otsimine õnneks läinud. Helistage ette ja lepime aja kokku.
Soovi Pood OÜ    Reg nr. 11248921    Põhitegevusala: jaekaubandus
Asukoht: Kuivastu mnt 41, Orissaare alevik 94601, Saaremaa vald, Saare maakond, Eesti Vabariik
Mob: +37255533510 Tel: +3724545677
Viimati uuendatud 02.04.2020
Developed by Soovi Pood OÜ