Tarnetingimused

Tellimine ja tasumine

Peale tellimisssovi kättesaamist kontrollime toote / toodete laoseisu ja vajadusel ka tarneaega ning kui kõik on õige, saadame teile e-posti peale ettemaksuarve.

Hinnad

Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 22%. Hinnale lisandub transporditasu vastavalt valitud tarneviisile.

Kauba saatmine

Tarneviisid: (1) Kättesaamine Soovi Pood OÜ esindusest, (2) Kulleriga (DPD, Omniva), Pakiautomaadist (DPD, Omniva, Smartpost).

Valides ostu vormistamisel “Tulen ise järgi”, saate kauba kätte Soovi Pood OÜ esinduspoest aadressil Kuivastu mnt. 41, Orissaare alevik, Saaremaa vald, Saare maakond. Kullerteenust või pakiautomaati valides jõuavad tellitud kaubad teieni üldjuhul 2-5 tööpäeva jooksul. Juhul, kui ilmneb, et me ei saa Teile soovitud kaupa saata, siis anname sellest esimesel võimalusel teada.

Enne tellimuse saatmist kontrollige palun esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Soovi Pood OÜ ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

Kauba tagastamise ja garantiitingimused?

Kui te ostsite soovipood.ee kaudu mõne toote eraisikuna, siis pretensiooni esitamise tähtaeg on kaks aastat ostuarve kuupäevast. Soovi Pood OÜ ei vastuta: (1) kauba rikkumise eest ostja süül; (2) kauba mittesihtotstarbelise kasutamise tulemusel tekkinud vigade eest; (3) kauba jooksva kulumise eest tavakasutamise korral.

Kaupa saab ilma põhjenduseta tagastada 14. päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kauba tagastamisega seotud kulud katab ostja. Kaup peab olema originaalpakendis ning kindlasti kasutamata. Loe lähemalt » Taganemisõigus.

Mida teha, kui teil tekkis veel küsimusi?

Helistage meie numbrile +372 4545677 või +372 55533510. Vastame kõigile teie küsimustele E-R 9.00-17.00 ja laupäeval 10.00-14.00.

Saatke meile oma küsimus aadressil info@soovipood.ee